עו"ד דנה רוזנשטין-ניר

 

  • בוגרת תואר ראשון (LLB) בהצטיינות במשפטים.
  • נוטריונית.
  • מגשרת מוסמכת.


בשנת  1988 סיימתי את לימודי התואר הראשון במשפטים באוניברסיטת תל-אביב (בהצטיינות) .
התמחתי אצל עו"ד בועז אוקון במשרד ש. הורוביץ ושות' ואצל כב' השופט מרדכי בן דרור, סגן נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב , ואף שימשתי כמתרגלת שלו במקצוע "יסודות המשפט" בפקולטה למנהל עסקים באוניברסיטת תל-אביב.

בשנת 1995 הקמתי משרד בוטיק קטן ואיכותי, שמטרתו לייצג את הפרט כנגד התאגידים הבנקאיים ומאז אני מעניקה ללקוחותיי ייעוץ וייצוג משפטי מקצועני חסר פשרות מלווה בתעוזה, יוזמה ויצירתיות במגוון רחב של נושאים.

המשרד התפרסם לראשונה בשנת 1996, בעקבות תביעה שהגיש בנק הפועלים כנגד לקוח שלי- אזרח מן השורה, שהיה חייב לבנק סך של חצי מיליון ₪, עקב הפסדים בשוק ההון, שנוצרו לטענתו כתוצאה מעצות שקיבל מפקיד ההשקעות בבנק. תעוזה ויצירתיות הובילו אותי להגיש בקשה חריגה-להורות לבנק לגלות לי את דו"ח הביקורת הפנימית שערך ולאחר שבית המשפט קיבל את בקשתי והורה לבנק לגלות לי את הדו"ח, מחק הבנק את התביעה במלואה והלקוח ניצל מפשיטת רגל.

עם ניסיון משמעותי של מעל 20 שנה בייצוג האדם הקטן בשלל מקרים של תביעות נגד בנקים , לרבות בנקים מסחריים ובנקים למשכנתאות, אני מלווה את לקוחותיי יד ביד ברגישות רבה ועומדת איתם כסלע איתן במאבקם אל מול התאגידים הבנקאיים, עד אשר הצדק ייצא לאור .

עורכת דין דנה רוזנשטין ניר
דנה רוזנשטין-ניר | עו

לקביעת פגישת ייעוץ השאר פרטים

03-5462118

שלח

שם מלא:

*שדה חובה

פנייתך התקבלה

בהצלחה!

ניצור עמך קשר בהקדם

טלפון:

*שדה חובה

דוא"ל:

*שדה חובה

דנה רוזנשטין-ניר | עו"ד ונוטריון